Dziecko

Hotele w górach dla dzieci — 5 polecanych miejsc w polskich górach

miejsca dla dzieci w gorach

Znaleźć dobry hotel w górach dla dzieci wcale nie tak łatwo. Nie dość, że powinien posiadać on wiele atrakcji dla najmłodszych, to jeszcze oferować rodzicom szereg udogodnień, tak by wypoczynek w nim był przyjemnością. Zapraszamy więc na przegląd polecanych miejsc w polskich górach! 

Hotel Crystal Mountain w Wiśle

Zacznijmy od odrobiny luksusu. Crystal Mountain to hotel w górach dla dzieci, który oferuje wiele atrakcji i pomysłów na spędzanie wolnego czasu, niezależnie od tego, czy nasza pociecha ma rok, czy jest nastolatkiem. W tym pięciogwiazdkowym hotelu skorzystać można z aquaparku, sali zabaw, dziecięcych animacji, placu zabaw czy game roomu, a to wszystko na najwyższym poziomie. Rodzice maluchów również nie mają się czego obawiać, ponieważ Crystal Mountain w Wiśle, zapewnia wszystko, co niezbędne, do komfortowego wypoczynku. Łóżeczka, wanienki czy podgrzewacze do butelek są na wyposażeniu. Jest to więc świetny hotel w górach dla dzieci i rodziców, gdzie naprawdę jest co robić. 

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort Świeradów-Zdrój

Kolejną propozycją hotelu w górach dla dzieci jest Cottonina Hotel ze Świeradowa-Zdroju. Miejsce to znajduje się u stóp szczytów Gór Izerskich, otoczone jest zielenią i poszczycić się może niezwykle szeroką ofertą dla dzieci. Wybierając ten obiekt, ma się pewność, że dzieci nie będą się nudzić, a i rodzicom uda się trochę odpocząć. Okolica tego hotelu w górach dla dzieci pełna jest atrakcji, jak bezpieczne palce zabaw, czy tras rowerowych, z których można podziwiać malownicze widoki. Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort ma w swojej ofercie wyjątkowe Baby Eco Spa, które pozwoli na chwilę relaksu zabieganym maluchom. Kids menu, animacje czy przyjazne milusińskim wnętrza, zdecydowanie pozwalają na nazwanie Cottoniny jednym z najciekawszych hoteli w górach dla dzieci. 

Klimczok –  hotel w górach dla dzieci

Klimczok to hotel w górach dla dzieci, z pobytu, w którym zadowolona będzie cała rodzina. Jego wnętrze zostało zaaranżowane w specjalny sposób, by atrakcje dla dzieci znajdowały się tam, gdzie akurat mogą przebywać dorośli. Dzieci w Klimczoku mogą wyszaleć się na jednym z kilku placów zabaw, spędzić aktywnie czas w aquaparku lub oddać się zabawie w kąciku gier. Do tego ten hotel w górach dla dzieci ma specjalne menu wraz z kącikiem z deserami, uwielbiany przez maluchy. Skorzystać można również z ciekawych animacji a zimą przedszkola narciarskiego. Mnogość atrakcji sprawia, że pobyt w hotelu Klimczok w Szczyrku to czysta przyjemność. 

Osada Śnieżka Łomnica

Planując wypoczynek, to gdzie jechać z dziećmi, zawsze jest jednym z większych problemów. Na szczęście są takie hotele w górach dla dzieci, jak Osada Śnieżka, która jest wręcz wymarzonym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Wybierając się do Osady, możemy mieć pewność, że na miejscu czekać na nas i nasze pociechy będą ciekawe animacje, kids club, game room, place zabaw czy basen. Dziecięce menu z opcją funny meal urozmaici pobyt i zachęci do pysznego jedzenia nawet największych niejadków. Osada Śnieżka to hotel w górach dla dzieci, który zostanie w pamięci na długi czas. 

Villa Źródło w Tyliczu 

Villa Źródło nie jest kompleksem hotelowym, który robi wrażenie swoją wielkością czy rozpiętością, ale jest to doskonałe miejsce na wypoczynek w rodzinnej i kameralnej atmosferze. Ten hotel w górach dla dzieci posiada w swojej ofercie obszerną salę zabaw z ciekawymi atrakcjami, salę multimedialną z konsolą do gier i stołem bilardowym, czy basen wraz z wodnym placem zabaw. Pokoje Villi Źródło również dostosowane są do pobytu dzieci i znaleźć w nich można łóżeczka, wanienki, kolorową pościel czy ręczniki dla najmłodszych. 

Udostępnij:

1 comment

Odpowiedz na artykuł

Your email address will not be published. Required fields are marked *